Teya Tekstil olarak, sürdürülebilir bir çevre politikasına destekte bulunmanın yanı sıra, yaşanabilir ve doğaya saygılı bir dünyaya katkı sağlıyoruz. Bu anlamda, yalnızca üretim aşamasında değil, aynı zamanda enerji kaynaklarının kullanımında da sürdürülebilir ve çevreye saygılı bir misyon benimsiyoruz. Çevreye saygıyı işimizin her alanında önemsiyor ve tüm çalışanlarımız dahil olmak üzere, doğamızı koruyan ve geleceğe katkıda bulunan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Böylelikle, daha güzel yarınlara adım atabilmek amacıyla geleceğimizi bugünden inşa ediyor, hem yerel hem de küresel anlamda sürdürülebilirlik politikalarını yakından takip ederek destekliyoruz.

Doğaya saygı ve çevremiz için inovatif çözümlerimizle sürdürülebilirliği Teya Tekstil’in bir kültürü olarak benimsedik. Bu anlamda, tüm faaliyetlerimizden kaynaklanan karbondioksit salınımımızı en aza indirebilmek adına düzenli bir şekilde karbon ayak izimizi hesaplayarak çevreye duyarlı bir firma olmanın verdiği gururu yaşıyoruz. Sürdürülebilir bir dünyaya en büyük katkıyı sağlayabilmek adına, Teya Tekstil’e  katma değer sağlayan tüm çalışanlarımız ile birlikte, geleceğe yeşil bir dünya bırakmak için gereken hassasiyeti gösteriyoruz.

Teya Tekstil, Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları çalışmalarını desteklemektedir. Detaylı bilgiye aşağıdaki butona tıklayarak erişebilirsiniz.